Aktuálny program

00:00

Úradné hodiny - Finančná pomoc mladým matkám

00:15

Glamour - Stužková slávnosť

00:35

Capella - Braňo Mojsej

01:10

Top téma - O situácii v LPM Zvolen

01:35

Cesty života - Vladimír Moravčík

02:25

U Walrusa - Ceviche

02:35

Capella - Petra Sabová

03:15

ART - Zhrdzavené mesto (dokumentárny film)

03:45

Krajania - Barbora Vorosov (Česko)

04:00

Výletníci - Bardejov

04:20

Nemí pacienti - Chov koní

04:40

Ekodomácnosť - Ocot – náhrada za chemické čistenie

04:50

U Walrusa - Talianske risotto

04:55

Úradné hodiny - Osobný bankrot

05:20

Top téma - Stredné školy v BBSK

05:45

U Walrusa - Grilovaná zelenina

05:50

Spravodajstvo

06:15

Top téma - Fubaby 2019

06:35

Zdravý život

06:50

Výletníci - Banská Štiavnica

07:15

U Walrusa - Francúzka cibuľačka

07:20

Capella - Hasiaci prístroj

07:50

ART - Jozef Kuchár: Film o speváckej ikone (dokumentárny film)

08:15

U Walrusa - Grilované krevety

08:20

Ekodomácnosť - Pranie

08:30

Krajania - Hana Wolocziová (Kanada)

08:50

Spravodajstvo

09:15

Úradné hodiny - Dovolenky acestovanie

09:30

U Walrusa - Vegetariánska plnená paprika

09:35

Coffe stories - So Zuzanou Suchou

10:00

Capella - Hasiaci prístroj

10:30

Motorcar - Porsche Carrera 911

10:50

Backstage

10:55

ART - Oščadnica (dokumentárny film)

11:40

Ekodomácnosť - Ocot – náhrada za chemické čistenie

11:50

Spravodajstvo

12:15

U Walrusa - Jerk Chicken – Jamajské grilované kura

12:20

ART - Majstrovstvo a kumšt (dokumentárny film)

12:50

Motorcar - Range Rover Evoque

13:10

Krajania - Renka a Michal (Švédsko)

13:25

Nemí pacienti - Chov šteniat

13:50

Capella - Zoči voči

14:20

Úradné hodiny - Dovolenky a cestovanie

14:45

U Walrusa - Papa la Huancaina – Praženica s avokádom

14:50

Výletníci - Orava

15:05

Úradné hodiny - Spotrebiteľské spory

15:20

Spravodajstvo

15:45

Top téma - Zdravé opaľovanie

16:00

ART - Oščadnica (dokumentárny film)

16:45

Krajania - Matej z Nemecka

17:00

U Walrusa - Vegetariánska plnená paprika

17:05

Capella - Zoči voči

17:35

Coffe stories - So Zuzanou Suchou

18:00

Top téma - Fubaby 2019

18:20

Spravodajstvo

18:45

Krajania - Gary J Poliak (Anglicko)

18:55

Backstage

19:00

Cesty života - Sisa Sklovská

19:50

Capella - Slovak Tango

20:30

Výletníci - Trenčianske Teplice / Trenčín

20:50

Úradné hodiny - Dovolenky a cestovanie

21:10

Nemí pacienti - Výcvik psov

21:35

Motorcar - Range Rover Evoque

21:55

Coffe stories - So Zuzanou Suchou

22:20

Spravodajstvo

22:45

U Walrusa - Vegetariánska plnená paprika

22:50

Backstage

22:55

ART - Majstrovstvo a kumšt (dokumentárny film)

23:25

Capella - Symfóbia