Aktuálny program

00:00

Úradné hodiny - Finančné poradenstvo

00:25

Glamour - Plesová sezóna

00:40

Capella - Martin Sabov

01:25

Top téma - Úrazy na zjazdovkách

01:50

U Walrusa - Grilované krídelká

01:55

ART - My neška zábavu hráme (dokumentárny film)

02:20

U Walrusa - Ľahká ázijská polievka

02:25

Cesty života - Matej Kuchár

03:15

ART - Filmárovce alebo Čachtice 1961 (dokumentárny film)

04:10

Krajania - Barbora Miklová (Španielsko)

04:30

Výletníci - Pieniny

04:50

Nemí pacienti - Výcvik psov

05:15

Krajania - Rado Koralka (Švajčiarsko)

05:25

Úradné hodiny - Poisťovníctvo

05:50

Spravodajstvo

06:15

Top téma - Nová transplantačná stanica

06:35

Úradné hodiny - Human fórum

07:00

Zdravý život

07:10

Capella - Jaro Gažo (kapela Arzén)

07:50

Cesty života - Stanislav Bystriansky

08:30

Výletníci - Bardejov

08:50

Spravodajstvo

09:20

Úradné hodiny - Susedské vzťahy – mediácia

09:35

Cesty života - Jožo Pročko

10:15

Capella - Symfóbia

10:50

Motorcar - Subaru Outback 2018

11:10

U Walrusa - Quesadilla

11:15

Backstage

11:20

ART - Vidieť nevidené (dokumentárny film)

11:50

Spravodajstvo

12:15

Ekodomácnosť - Pranie

12:25

ART - Čistý list (dokumentárny film)

12:45

Glamour - Svadba

13:10

Capella - Desmod

13:40

Nemí pacienti - Psie parazity

14:00

Cesty života - Filip Lehotský

14:40

Backstage

14:45

Motorcar - Subaru Outback 2018

15:05

U Walrusa - "Gumbo

15:10

Ekodomácnosť - Pranie

15:20

Spravodajstvo

15:45

Top téma - Darovanie krvi

16:05

Cesty života - Ján Lunter

16:55

Capella - Symfóbia

17:30

Úradné hodiny - Susedské vzťahy – mediácia

17:45

Backstage

17:50

Motorcar - Subaru Outback 2018

18:10

Ekodomácnosť - Pranie

18:20

Spravodajstvo

18:45

Top téma - Obezita

19:05

Cesty života - Vlado Moravčík

19:55

Sisa Sklovská - Novoročný koncert

21:15

U Walrusa - Jamajské kura

21:20

Capella - Symfóbia

21:55

Backstage

22:00

ART - Vidieť nevidené (dokumentárny film)

22:15

U Walrusa - Churros z Madridu

22:20

Spravodajstvo

22:45

Capella - Dušan Cinkota

23:25

Výletníci - Severná Orava

23:45

Krajania - "Silvia Štubňová (USA